HAKKIMIZDA

Firmamız 1996 yılında Perpa Ticaret Merkezi´nde euro teknik olarak kuruldu. Firmamız pistonlu ve vidalı kompresör satışı ve teknik hizmet konusunda teknik kadrosunu kurup yoluna devam eti.

2000 yılında ilk ithalatını İtalyan ABAC firmasından İtalyan kompresör kafaları, kompresör aksamları ve çek valfleri´ni getirerek gerçekleştirdi ve Türkiyede satış hizmeti vermeye başladı. 2002 yılında EUROCOMP KOMPRESÖR markasını tesciliyerek kompresör sektöründe kendi ürününü satmaya başladı ve kalite standartını devam karar alındı.

İTALYAN DEVİ OMER S.P.A ile anlaşıp OMER zımba ve çivi çakma makinalarının ithalatına başladı. Temel konu hava üreten ve hava ile çalışan makinalar oldu. 2005 yılında havalı gurubuna havalı el aletlerinide ilave ederek yoluna devam etti. 2006 yılında firma yabancı ortak alarak Ek Omer Teknik Hırdavat Makine San. Dış. Tic. adını aldı ve Perşembe pazarında satış ofisi kurdu. Yeni yatırımla beraber ortadoğuya ihracat yapmaya başladı. 2007 yılında pvc sektöründe yeni yatırımlarla ihracatına hız kazandırdı. Ortadoğunun kalbi olan İran Tahranda satış hizmeti devam etmektedir.

Bugün merkez ofisi Karaköy´de olan Ek Omer Teknik ilerleyen dönemde hedefi olan kaliteli ürünler portföyine yenilerini ilave ederek hizmet vermeye devam edecektir.


Sosyal Medya

Delicious Twitter Flickr LinkedIn Skype Yahoo!

Harita

İletişim Bilgilerimiz

Firma Ekomer Makina San Dış Tic Ltd Şti
Adres Tersane Caddesi Nafe sokak Erdoğanlar İş Merkezi No:3 Kat:4 Karaköy / İst.
Telefon 0 212 255 00 20
Fax0 212 255 00 26
E-Mail info@eurokompresor.com